O fundacjach – na żarty.

„Jesteśmy Fundacją Aktywizacji Pracy”, która działa przede wszystkim pośród osób niepełnosprawnych, jakie pragną usamodzielnić się, znaleźć pracę i mają ku temu sposobność. Głównym obszarem naszego działania jest Toruń.  Funkcjonujemy już bardzo długo, albowiem jest to dwudziesty rok, od kiedy rozpoczęliśmy pierwsze szkolenia związane z aktywizacją zawodową i edukacją osób niepełnosprawnych, którym przyznano status bezrobotnych. Fundacja pomaga wszelkim osobom, które wyróżniają się różnym stopniem niepełnosprawności, a także o różnych profilach zawodowych. Dziś z naszych usług korzystają nie tylko mieszkańcy Torunia i pobliskich miejscowości, ale ludzie z całej Polski.

Nasza fundacja zatrudnia ponad stu fachowych i doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale wiedzą jak działać, aby poprawił się standard życia pośród osób niepełnosprawnych. Każdego dnia udzielają profesjonalnych porad, nie tylko w siedzibie firmy, ale także za pośrednictwem Internetu. Z takiej pomocy wszystkie osoby niepełnosprawne dążące do aktywizacji zawodowej mogą korzystać zupełnie bezpłatnie.

W jaki sposób pomagamy?

Dzięki działaniom naszej fundacji wszystkie osoby niepełnosprawne, mają możliwość otrzymania wielowymiarowego wsparcia. Dzięki temu, że oferujemy wiele szkoleń osoby te mogą zdobywać wiedzę oraz pogłębiać swe dotychczasowe umiejętności. Co więcej ofertujemy także konsultacje psychologiczne, prawne oraz zawodowe.

To jednak nie koniec zadań, jakie wykonuje nasza Fundacja, albowiem pomagamy także pracodawcom w pozyskiwaniu nowych, odpowiednich pracowników. Każdej firmie, która zdecyduje się zatrudnić osobę niepełnosprawną podpowiemy także jak dostać dofinansowanie, aby móc przystosować odpowiednio stanowisko pracy, dla osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Be the first to comment on "O fundacjach – na żarty."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*