Targi Pracy – większe szanse dla niepełnosprawnych

Czy jest praca na terenie Bielsko –Białej? Niedawno bezrobotni z tego obszaru mieli możliwość aktywnie poszukiwać pracy i kontaktować się z potencjalnymi pracodawcami, którzy oferowali wolne stanowiska pracy. Wszystko, dlatego, że w mieście zostały zorganizowane integracyjne Targi Pracy.

Targi pracy w Bielsko – Białej to jednak nic nowego, albowiem odbywają się one regularnie, raz w roku na wiosnę. Każde Targi mają odrębną tematykę, dlatego też ostatnie były skierowane przede wszystkim do osób niepełnosprawnych.  Głównym celem targów było ułatwienie życia bezrobotnym osobom niepełnosprawnym, które są zdolne do podjęcia etatu, a także oczekują tego.

Dzięki tym targom każda osoba niepełnosprawna w Bielsko – Białej miała szansę na podjęcie pracy, jednakże również mogli podjąć ją osoby niemające orzeczenia o niepełnosprawności.

W czasie targów pracodawcy przedstawili 1021 miejsc pracy a osoby bezrobotne mogły zapoznać się z 600 ofertami pracy. Dzięki temu w większym stopniu mieli oni szanse na podjęcie zawodu, a tym samym poprawienie jakości swego życia pod względem finansowym, ale także pod względem osobistym, podnosząc swe umiejętności i kwalifikacje.

Be the first to comment on "Targi Pracy – większe szanse dla niepełnosprawnych"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*